ZAVŘÍT

Tyto stránky jsou pouze katalogem nabízeného zboží, nejsou internetovým obchodem.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vítejte

na internetových stránkách společnosti INVATRADE s.r.o., která se zabývá prodejem repasovaných zdravotních pomůcek.

Nakupujte repasované zdravotní pomůcky ve skvělém stavu za bezkonkurenční ceny!!!

 

 Společnost INVATRADE s.r.o. se zabývá prodejem repasovaných zdravotních pomůcek.

V naší nabídce najdete široký sortiment repasovaného zdravotnického zboží.

 Nabízíme vybavení pro zdravotnická zařízení - nábytek, polohovací lůžka (elektrická, mechanická s příslušenstvím), dále pomůcky pro tělesně postižené a invalidy - invalidní vozíky (mechanické, elektrické a terapeutické s veškerým příslušenstvím), polohovací pomůcky, zvedáky, motomedy, chodítka pro seniory, toaletní židle (pevné nebo na kolečkách), nástavce na toaletu, berle, hole a mnoho dalšího.

 Nabídku neustále rozšiřujeme a naším cílem je v maximální možné míře uspokojit požadavky zákazníka. Zakládáme si na individuálním a vstřícném jednání.

 Našimi klienty jsou zejména domovy pro seniory, ústavy sociální péče, léčebny, centra pro dlouhodobě nemocné, zdravotnické organizace, zdravotně postižení a invalidé.

 Spojte se s námi a sdělte nám Vaše požadavky, uděláme maximum proto, abychom Vám pomohli při smysluplném a hlavně cenově výhodném nákupu repasovaných zdravotních pomůcek a potřeb.

Vaše spokojenost je naší prioritou.

 Výborná kvalita za bezkonkurenční cenu, přesvědčte se sami.

 


Kontakt

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9,00 - 20,00 každý den. Návštěva skladu po předchozí telefonické , nebo emailové domluvě.

Telefon:+420 602 229 247

Kontakt na naši zákaznickou linku