ZAVŘÍT

TENTO WEB NENÍ ESHOP!

TENTO WEB JE KATALOG NABÍZENÉHO ZBOŽÍ, CENY JSOU POUZE ORIENTAČNÍ

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vítejte

na internetových stránkách společnosti INVATRADE s.r.o., která se zabývá prodejem repasovaných zdravotních pomůcek, materiálů a zdravotnických potřeb.

Nakupujte repasované zdravotní pomůcky ve skvělém stavu za bezkonkurenční ceny!!!

 

 Společnost INVATRADE s.r.o. se zabývá prodejem repasovaných zdravotních pomůcek a potřeb.

V naší nabídce najdete široký sortiment repasovaného zdravotnického zboží.

 Nabízíme vybavení pro zdravotnická zařízení - nábytek, polohovací lůžka (elektrická, mechanická s příslušenstvím), dále pomůcky pro tělesně postižené a invalidy - invalidní vozíky (mechanické, elektrické a terapeutické s veškerým příslušenstvím), polohovací pomůcky, zvedáky, motomedy, chodítka pro seniory, toaletní židle (pevné nebo na kolečkách), nástavce na toaletu, berle, hole a mnoho dalšího.

 Nabídku neustále rozšiřujeme a naším cílem je v maximální možné míře uspokojit požadavky zákazníka. Zakládáme si na individuálním a vstřícném jednání.

 Našimi klienty jsou zejména domovy pro seniory, ústavy sociální péče, léčebny, centra pro dlouhodobě nemocné, zdravotnické organizace, zdravotně postižení a invalidé.

 Spojte se s námi a sdělte nám Vaše požadavky, uděláme maximum proto, abychom Vám pomohli při smysluplném a hlavně cenově výhodném nákupu repasovaných zdravotních pomůcek a potřeb.

Vaše spokojenost je naší prioritou.

 Výborná kvalita za bezkonkurenční cenu, přesvědčte se sami.

 


Kontakt

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9,00 - 20,00 každý den. Návštěva skladu po předchozí telefonické , nebo emailové domluvě.

Telefon:+420 602 229 247

Kontakt na naši zákaznickou linku